KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9366509
nr 936 6509
Bella Brisel
(1929-1982)
Blandteknik, Bella Brisel (1929-1982), Mor och barn, signerad, 18x22
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 januari 2015
kl 20:05:14
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr